6 حرکت ساده شگفت انگیز برای افزایش اعتبار شما

[ad_1]

داشتن اعتبار بد در حال حاضر شما را برای همیشه از اعتبار بد رنج نمی برد. این فقط به این معنی است که شما باید کمی انجام دهید تا بتوانید امتیاز اعتباری خود را افزایش دهید. با در دست گرفتن کنترل امور مالی و انجام حرکات هوشمندانه، ممکن است اعتبار بهتری در آینده ایجاد شود.

خوشبختانه ابزارهای جدیدی وجود دارد که می تواند به شما در ایجاد اعتبار بهتر کمک کند. برخی حتی می توانند امروز به بهبود امتیاز اعتباری شما کمک کنند. ما چند ایده مورد علاقه را برای هر کسی که آماده دریافت اعتبار بهتر است گردآوری کرده ایم.

امتیاز اعتباری خود را سریع و رایگان افزایش دهید

امتیاز اعتباری شما بر اینکه آیا می توانید برای وام، کارت اعتباری یا حتی یک شغل جدید تأیید شوید، تأثیر می گذارد. معمولاً چند هفته یا چند ماه طول می‌کشد تا امتیاز اعتباری شما بهبود یابد، اما ویژگی‌های ابتکاری جدیدی وجود دارد که می‌تواند به شما در افزایش امتیاز FICO® کمک کند.2 فورا.

Experian Boost ™ می تواند به شما کمک کند برای پرداخت به موقع قبوض تلفن و آب و برق اعتبار کسب کنید. این فرآیند تنها چند دقیقه طول می کشد و پس از شناسایی پرداخت منطبق، می توانید این اطلاعات مثبت را در فایل اعتباری Experian خود قرار دهید. (نگران نباشید: اگر علامت منفی دارید، مورد توجه قرار نخواهید گرفت.)

از زمان راه اندازی، Experian Boost امتیاز FICO® خود را در آمریکا بیش از 10 میلیون امتیاز افزایش داده است. این 100٪ رایگان است و امتیازات اعتباری جدید بلافاصله اعمال می شود.

اکنون برای Experian Boost ثبت نام کنید

شروع به کار بر روی امتیاز اعتباری 700+ کنید

اگر می خواهید خانه، ماشین یا سایر وسایل ضروری بخرید، باید اعتبار خوبی داشته باشید. اما اگر یک خطای مخرب در گزارش خود داشته باشید، به طوری که امتیاز شما پایین بیاید، چه؟ کمک اعتباری می تواند یک گزینه عالی برای بررسی باشد.

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، قانون لکسینگتون ممکن است کمک کند. او پیشرو در کمک های اعتباری است و قوانین و مراحلی را که باید برای بهبود اعتبار خود بردارید، می داند.

یک مشاوره رایگان در مورد گزارش اعتباری شروع کنید، و یک امتیاز اعتباری رایگان، خلاصه گزارش اعتباری و توصیه هایی در مورد چگونگی بهبود اعتبارتان به شما می دهد. اگر آن را برای شما مناسب می بینید، قیمت فقط از 89.85 دلار در ماه شروع می شود و می توانید سفر را برای افزایش اعتبار خود شروع کنید.

برای بهبود اعتبار خود شروع به کار کنید

ظرف 24 ساعت با اعتبار خود کار کنید

اگر می خواهید خانه، ماشین یا سایر وسایل ضروری بخرید، باید اعتبار خوبی داشته باشید. اما اگر یک خطای مخرب در گزارش خود داشته باشید، به طوری که امتیاز شما پایین بیاید، چه؟ کمک اعتباری می تواند یک گزینه عالی برای بررسی باشد.

اگر می خواهید اعتبار خود را بهبود بخشید و امتیاز خود را بهبود بخشید، The Credit People می تواند کمک کند. او در زمینه کمک های اعتباری متخصص است و قوانین و اقداماتی را که باید برای بهبود آسان و کارآمد اعتبار انجام شود، می داند.

به‌جای دریافت هزینه‌های شدید، خدمات را آسان می‌کنند – فقط ۷۹ دلار در ماه هزینه دارد – و ۱۰۰٪ ضمانت بازگشت پول را ارائه می‌کنند.1

مشاوره رایگان دریافت کنید

برای پایان دادن به بدهی خود تا سقف 50 هزار دلار وام بگیرید

اگر هزاران بدهی دارید و به سختی به حقوق و دستمزد می رسید، می دانید چقدر خفه کننده است. بدهی همیشه در ذهن شماست. کنترل زندگی شما را در دست دارد. و حتی اگر پرداخت ها را به موقع انجام دهید، آنقدر گران است که چیزی ندارید.

بدهی شخصی می تواند به شما کمک کند تا از این وضعیت خلاص شوید و بار بدهی ماهانه خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در نهایت می توانید تمام بدهی های خود را به یکباره پرداخت کنید، از شر نرخ های بهره بسیار بالا خلاص شوید و بار بدهی خود را به یک پرداخت ماهانه قابل کنترل کاهش دهید.

AmOne بازاری است که می توانید برخی از بهترین وام های شخصی موجود را در آن بیابید. او شما را با وام تا سقف 50000 دلار با کمترین نرخ 2.49٪ مطابقت می دهد. این بهتر از بسیاری از کارت های اعتباری است. و این آسان تر از خرج کردن یک حساب بانکی در هر ماه است. دیدن آنچه دارید بر امتیاز اعتباری شما تأثیر نمی گذارد و در صورت تایید شدن، می توانید روز بعد درآمد کسب کنید.

ببینید چه چیزی می توانید به دست آورید

پاداش: بیمه خودرو را لغو کنید

خبر بدی داریم شما می توانید 500 دلار در سال برای بیمه اتومبیل درجه دوم هزینه کنید. و احتمالاً باید در آنجا بیمه خود را لغو کنید همین الان، زیرا چیز بهتری وجود دارد.

این ابزار جدید از FinanceBuzz می تواند به شما بگوید که آیا هزینه بیشتری برای بیمه خودرو فقط با چند کلیک پرداخت می کنید. به طور متوسط، ما سالانه حدود 500 دلار پس انداز برای رانندگان پیدا می کنیم. و اگر آن را امتحان کنید، دیگر نیازی به یافتن بیمه مقرون به صرفه نخواهید داشت زیرا ما کمترین نرخ هایی را برای شما پیدا می کنیم که سایر شرکت ها نمی توانند با آن مطابقت کنند.

اوه، و همچنین رایگان است. و بیایید – نمی توانید بگویید که آیا نمی خواهید تا 500 دلار پس انداز کنید. برای اینکه بفهمید سالانه تا 500 دلار یا بیشتر ضرر می کنید، کد پستی خود را اینجا وارد کنید، به چند سوال پاسخ دهید و ببینید که آیا بیشتر پرداخت می کنید یا خیر. کمتر از 2 دقیقه طول می کشد.

ببینید آیا شما بیش از حد پرداخت می کنید[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما