7 نکته پین ​​برای از بین بردن رطوبت و رطوبت


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط متن این تبلیغ را نمایش می دهد و ویرایشگر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

با رعایت چند نکته ساده مرطوب نشوید. یکی از بدترین کارهایی که هنگام بازگشت از تعطیلات می توانید انجام دهید آسیب آب در خانه و بوی رطوبت است.

رطوبت و رطوبت را از بین می برد

اگر می خواهید از متخصص کمک بگیرید در اولین قدم می توانید قیمت رطوبت زدایی در شهر را جویا شوید. به عنوان مثال اگر به دنبال رطوبت زدایی در تهران هستید می توانید سفارش رطوبت زدایی را بدهید و پس از مدت کوتاهی از پیشنهادات کارشناسان فعال در بازار دیدن کنید. از آنجایی که این کارشناسان در بازار پین دارای نکات، سوابق و نکاتی هستند، با توجه به این مورد و نظرات مشتریان قبلی، می توانید انتخاب آگاهانه تری پیدا کنید.

7 راه برای از بین بردن رطوبت و رطوبت

1. شیر آب اصلی را ببندید

ساده ترین راه برای جلوگیری از آسیب آب، بستن شیر آب است. با بستن درب اصلی، آب ورودی به ساختمان قطع می شود. محل شیر آب اصلی را برای استفاده اعضای خانواده در مواقع اضطراری نشان دهید. اگر اولین بار است که شیر اصلی را می‌بندید، قبل از خروج از خانه با باز کردن شیر آب در داخل ساختمان مطمئن شوید که آب آن بسته است.

. مواد لوله تامین آب را بررسی کنید

اگر می خواهید بدانید که چگونه از نشت آب در خانه خود جلوگیری کنید، با بررسی لوله کشی خود شروع کنید. لوله های پلاستیکی به راحتی آسیب می بینند، بنابراین غیر قابل اعتماد هستند. چراغ قوه را بردارید و ببینید چه نوع زهکشی روی دستگاه شما وجود دارد. اگر لوله پلاستیکی است، بهتر است آن را به فولاد ضد زنگ (همچنین نسبتا ارزان) ارتقا دهید.

3. مطمئن شوید که دستگاه به آب وصل است

مطمئن شوید که وسایل برقی مانند ماشین لباسشویی، یخچال و غیره به آب متصل هستند و تعجب نکنید. لوازم جانبی اصلی که باید بررسی شوند عبارتند از:

  • یخچال و فریزر
  • ماشین ظرفشویی
  • سینک ظرفشویی (و لوله زیر آن)
  • سیستم AC
  • ماشین لباسشویی
  • آبگرمکن
  • دوش
  • توالت

4. پنجره ها و درها را بررسی کنید

در غیر این صورت ممکن است به دلیل بارش باران و برف آب به داخل خانه نفوذ کند. برای جلوگیری از بارش باران، برف و یخ زدگی لوله ها، مطمئن شوید که تمام درها و پنجره ها آب بندی و سالم هستند.

5. فراموش نکنید که ناودان را چک کنید

ممکن است اغلب به ناودان ها فکر نکنید، اما اگر ناودان ها گیر کنند، ممکن است با مشکل مواجه شوید. احتمال گرفتگی ناودان ها با چوب، زباله و برگ وجود دارد. ناودان را تمیز کنید تا ایمن باشید

6. از یک نشت یاب هوشمند استفاده کنید.

بسیاری از وسایل لوله کشی با تکنولوژی بالا در بازار وجود دارند که از نشت آب به خانه شما جلوگیری می کنند. آنها نشت ها را تشخیص داده و دستگاه را خاموش می کنند تا از سیل و آسیب های دیگر جلوگیری کنند.

7. برای از بین بردن رطوبت از دیگران کمک بگیرید

از همسایه، دوست یا یکی از اعضای خانواده خود بخواهید که وقتی خانه شما در اطراف نیست محافظت کند و مطمئن شوید که نشتی آب وجود ندارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم