9 چیزهایی که باید درباره کارتن پستی بدانید

در حین حمل و نقل، جابجایی و نگهداری رخ دهد. پک کردن را می توان به عنوان یک سیستم هماهنگ تهیه کالاها برای حمل و نقل، انبارداری، تدارکات، فروش و استفاده نهایی توصیف کرد. استفاده از جعبه کرافت برای بسته بندی می تواند به شما کمک کند تا بدون تلاش های پر زحمت به فاکتور شگفت انگیزی برسید. بسته به گسترده بودن برند خود، هدفتان از ارسال بسته پستی و بودجهای که برای این کار اختصاص دادهاید، میتوانید از نمونههای ساده و یا چاپی استفاده کنید.

خرید کارتن لوازم آرایشی

برای مثال ممکن است شما بخواهید از چنین جعبههایی برای ارسال کتاب استفاده کنید، یا اینکه این جعبهها را برای ارسال سفارش غذای مشتری به کار بگیرید. اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 2 روز، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. به همین دلیل است که طراحی بسته بندی باید بین مولفۀ تکنیکی بسته ­بندی ( مقاومت ، محتوا ، ضخامت و غیره ) و کارکرد تجاری آن تعادل برقرار کند . تعداد تقریبی موجها در این نوع فلوت بین 105 تا 125 و ارتفاع هر یک بین 4.5 تا 4.7 میلیمتر است. فلوت E ارتفاعی (یا ضخامتی) حدود 1 الی 1.5میلیمتر دارد که در طول یک متر از آن حدود 300 عدد کنگره یا همان تعداد گام بین موجهای وجود دارد. کاغذ فلوت به دو روش SC به مفهوم تولید نیمه شیمیایی یا WBF به مفهوم تولید از مواد صد در صد بازیافت می باشد.

بدیهی است فلوتی که با واکنش نیمه شیمیایی از چوب تهیه میشود مقاومتر خواهد بود. به این ترتیب با آسودگی به آشپزی پرداخته و زمان پختن غذا را خودتان تعیین می کنید. این یکی از مهمترین ویژگیهای کارتنهای پستی است که حتی بیشتر از سایز بندی کارتن پستی باید به آن توجه شود. قبل از هر چیز باید بگوییم که چنین کارتنهایی علاوه بر شرکت پست ایران، توسط دفاتر و شرکتهای دیگری از جمله دفاتر پستی و پیشخوان، فروشندگان آنلاین لوازم آرایشی، اکسسوری، صنایع دستی، کتاب، موبایل و حتی لوازم الکترونیکی و به طور کلی تمامی فروشندگان غیرحضوری، باربریها و حتی برای سازمانهای اداری به منظور پست اسناد و مرسولات اداری استفاده میشوند. این جعبهها به دلیل کیفیت ساخت یکی از بهترین انتخابها برای ارسال مرسولههای پستی شما محسوب میشوند. پلاستیک همچنین بعنوان ضربه گیر و به دلیل دوام و کیفیت عایق بالا بعنوان ماده حمل و نقل مایعات و مواد غذایی فاسد شدنی بهطور گسترده مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید کارتن لمینتی

از بسته بندی بعنوان فروشنده خاموش یاد میشود و در اکثر آگهیها قسمت عمده هزینهها صرف رساندن پیام به افرادی میشود که در حقیقت مشتری بالقوه نیستند که با تقویت ظاهر بسته بندی تا حدودی این مشکل مرتفع خواهد شد برای تبلیغ کنندگان مفهوم مواجهه گزینشی از جذابیت بالایی برخوردار است و معمولا اولین موضوعی که در مواجهه حضوری مصرف کننده با کالا در ذهن تجزیه و تحلیل میکند، شکل بسته بندی است بطوری که گفته میشود بسته بندی مناسب میتواند اثر بخشی یک آگهی تبلیغاتی ۵ ثانیهای را در ذهن مصرف کنند تداعی نماید. قبل از ارسال کالای خود میتوانید تمام بخشهای آن را اندازهگیری کنید و در صورتی که با سایز 3 کارتن پستی جور درآمد، از این ابعاد استفاده کنید. این نماد نیز بیشتر برای محصولات غذایی و دارویی به کار می رود. مجموعه چاپ و بسته بندی صفا پک یکی از معدود شرکتهای کارتن سازی می باشد که برای تولید کارتن لمینتی تقربباً اکثر ماشین آلات تولید بسته بندی لمینتی را در اختیار دارد .

خرید دستگاه کارتن سازی خرید ماشین آلات جعبه سازی خرید دستگاه ساختوساز کارتن و باکس خرید دستگاه خط ورق سازی خرید دستگاه ورق سازی و همه دستگاه های کارتن سازی را خریداریم. از پوشاک گرفته تا زیور آلات و جواهرات و اکسسوری ها همگی برای ارسال مرسولات خود از جعبه یا پاکت های پستی استفاده میکنند. در حالی که در زیر این وزن تخته فیبر، جامد یا راه راه، ماده مورد علاقه است. مواد مورد استفاده در حمل و نقل بارهای قابل توجه کالا شامل مقوا راه راه یا جامد برای مواد سبک تر، فلز برای کالاهای مایع و چوب برای بارهای سنگین یا حجیم است. اما اگر بخواهیم بطور خلاصه توضیح دهیم، باید بگوییم که کارتن یا جعبه مادر کارتنی با ابعاد بزرگ و مقاومت بالا می باشد که می تواند تعدادی جعبه کوچک تر را در خود جا خرید کارتن برای آنلاین شاپ دهد. به طور خلاصه، شما می توانید با سفارش تولید کارتن مادر پنیر پیتزا محصولات خود را با کارایی عالی ارائه کرده و از آن ها در برابر گرد و خاک و سایر آلودگی ها محافظت کنید.

کارخانه جعبه سازی

شما میتوانید با درخواست بستهبندیهای سفارشی نسبت به چاپ لوگو و نشان تجاری برند خود بر روی کارتنها اقدام کنید. بعضی از افراد ممکن است ایده های دیگری داشته باشند و شاید بخواهند برچسبی را بر روی کارتن خام بچسبانند و به این طریق برند سازی کنند . شرکت کارتن پایتخت با داشتن طرح های متنوع برای تولید جعبه های کارتونی میتوانید کارتن هایی را با مقاومت و اندازه ایده آل برای قرار دادن تمامی وسایل خانه شما تولید کند. کارتن پستی طرح جدید سایز 3 تحویل برای ارسال ایمن اقلام کاغذی مانند کارت پستال و آثار هنری و ادبیات بازاریابی شرکتی ایده آل است. کمتر پدیده ارتباطی مانند بسته بندی، دو ویژگی جاذبه ی فردی و اجتماعی را توأمان با خود به همراه دارد و از این نقطه نظر، صنایع بسته بندی در هر کشوری، نماینده رشد ساختارهای بازاری و تولید آن می باشد.

1)مقاومت به فشردگی ورق: مقاومت و تحمل فشار عبارتست از حداکثر نيروی لازم برای فشردگی ورق کارتن این پارامترمتناسب با وزن و حجم کارتن خواهد بود. برای بسته بندی محصولات در تعداد بالا قطعا قیمت تمام شده برای بسته بندی دارای اهمیت بالایی است . جنس کارتن باید از مقوایی باشد که بتواند بسته به سایز اقلامی که در آن قرار داده میشود، تحمل نسبتاً خوبی داشته باشد و بر اثر فشار پاره نشود یا فرم آن ظاهر بدی به خود نگیرد. وقتی شما محصولی را تولید میکنید، برای اینکه به دست مشتری نهایی برسد، از بسته بندی ویژه آن محصول استفاده میکنید، مثلا کارتن مقوایی و یا بسته بندی پلاستیکی برای کالای خود در نظر میگیرید و تعداد مشخصی از کالا را در آن بسته بندی قرار میدهید. این باعث میشود تا خریداران متناسب با اقلامی که قرار است از طریق این جعبهها به دست مصرفکننده برسانند، از کارتن متناسب با حجم و وزن محصول خود استفاده کنند.

با این نکات کارتن پستی خود را تقویت کنید

اگر شما هم مشکلاتی دارید در پایین همین پست میتواند آنرا با ما و دیگر مخاطبان در میان بگذارید. اگر از فونتهای استاندارد استفاده نکنید خوانایی متنهای نوشته شده بر روی بسته بندی کاهش پیدا خواهد کرد. پیشنهاد می کنیم اگر به عنوان یک مدیر کسب و کار آنلاین میخواهید محصولی خاص یا محصولات عمومی را به مشتریانتان ارائه دهید مطمئنن می خواهید نام و برند و یا لوگوی کسب و کار شما توسط مشتری شناخته و دیده شود پس در نظر داشته باشید مشتری در ابتدا کالای شما را با بسته بندی محصولتان می شناسد پس توجه نکردن به آن می تواند پیامدهای خوبی برای برند و میزان فروش شما نداشته باشد. 20 سانتیمتر است. وزن این سایز بندی کارتن پستی 175 گرم و از نظر ابعاد به همراه سایز 5 در رده میانه قرار میگیرد.این کارتن را از نظر حجم و اندازه با محصولی که قرار است قرار داده شود، مطابقت دهید.

خرید کارتن سه لایه ارزان در تهران

در واقع با کمی هزینه بیشتر جلوی یک ضرر بزرگ ایستادهاید. به زبان ساده هر اندازه تولیدی بزرگ تر باشد، امکانات آن در خصوص فروش عمده کارتن بیشتر است. به طور کلی گفتیم که کارتنهای پستی به دو شکل ساده و چاپی تهیه میشوند. نکته 1: انواع سایز بندی کارتن پستی را میتوان بر اساس خواست مشتری در دو شکل بدون چاپ و ساده و به صورت چاپی تولید کرد. بی شک زیبایی بسته بندی آن، برند تولیدکننده را در ذهن مشتری ثبت خواهد کرد.

هر نوع بستهبندی، صرف نظر از نوع آن، عملکرد خاصی را انجام می دهد. کیفیت چاپ فلکسو بر روی کارتن با فلوت E ، بخاطر مقاومت به له شدگی آن، مطلوبتر از فلوتهائی خواهد بود که ارتفاع زیادتری ایجاد میکنند. شهر کارتن آماده است بسته بندی کالای شما را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت و البته مناسب ترین قیمت در اختیارتان قراردهد. فلوت A با ارتفاع تقریبی 4.5 الی 5 میل بیشترین ارتفاع را در این گروه دارد و فلوت F با ارتفاع تقریبی هشت دهم میل کمترین ارتفاع را دارد.

کارتن با فلوت EB به ضخامت 4 الی 4.5 میلیمتر تولید می گردد، همانطور که از نام آن پیدا شده است این ورق از ترکیب فلوت های E و B ساخته میشود. همانطور که در معرفی سایز بندی کارتن پستی اشاره کردیم، یکی از مهمترین ویژگیهای این جعبهها، تنوع سایز در آنهاست.

خرید مقوا جعبه سازی

همانطور که در بخشهای مختلف مقاله عنوان کردیم، یک جعبه پستی باکیفیت، کارتنی است که بتوان از آن برای ارسال انواع اقلام استفاده کرد. به صورت نمونه 80 تا 100 کاغذ، از دستگاه فلکسو می شود برای چاپ کارتن بهره ببرم تا با سرعت بیشتری به تولید بپردازیم. امروزه، ضروری است که بسته بندی یک محصول برای حمل و نقل آسان، تأثیر زیبایی شناسی جذاب، اقتصادی و سازگار با محیط زیست باشد. این کار برای انجام ذخیره سازی، جابجایی و حمل و نقل محصولاتی که به دست مصرف کننده نهایی میرسد ضروری است. با کارتن هفت لایه و با فلوت BCE می توان سنگین ترین محصولاتی را بسته بندی و حمل و نقل کرد که با صنعت کارتن سازی امکان پذیر خواهند بود.

این فلوت با توجه به اینکه از نظرمقاومت به له شدگی (مقاومت فشاری) و همچنین از نظر مقاومت ارتجاعی حالت مابین فلوتهای دیگر است بنابراین این نوع ورق بیشترین کاربرد را خواهد داشت . کارتن سفید با توجه به کاربردی که در مصارف مختلف دارد در دو نوع کارتن سفید سه لایه و کارتن بدون چاپ پنج لایه تولید می شود. و در پایان با توجه به مطالب بالا لازم این موضوع را بیان کنیم که که بسته بندی شکیل و مناسب علاوه بر اینکه بر محافظت از کالا تاثیر گذار می باشد نیز در جلب رضایت مشتری و افزایش مشتریان شما نیز تاثیر به سزایی خواهد داشت. کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. 2) پس از اینکه ورق انتخاب شد نوبت به انتخاب دستگاه مورد نیاز تولید کارتن می رسد که این دستگاه ها با توجه به کاربرد و نیاز مشتری به کارتن سفارش داده شده، انتخاب می شود.

{سفارش کارتن سه لایه|سفارش کارتن پنج لایه|خرید کارتن مادر|خرید کارتن {15 دقیقه|ربع ساعت} یک روز برای {رشد|توسعه} {کسب و کار شما|آنچه تبلیغ می‌کنید|شرکت شما|شرکت شما|کسب و کار آنلاین شما|کسب و کار کوچک شما}|{تقویت|افزایش|افزایش} خرید کارتن خود را با {این نکات|نشانگرهای زیر|نکات زیر}|این {مطالعه|آزمایش|تحقیق} خرید کارتن شما را {کامل|عالی|خوب خواهد کرد: {Read|Learn} یا از دست ندهید}

اما در این زمینه هم یک استثنا وجود دارد و شما در صورت استفاده از چسب 5 سانتی شیشهای، باید جعبه را از ابعاد مختلف طول، عرض و زاویه 360 درجه با این چسب محکم کنید. می توان هنر طراحی بسته بندی را از حساس ترین زیرشاخه های گرافیک کاربردی دانست چرا که رضایت مصرف کننده و تولیدکننده باید در کنار اصول علمی طراحی مورد توجه هنرمند طراح قرار گیرد. حالا نه لزوما وسایل سنگین، بلکه تمام بسته بندی کارتن ها باید با ظرافت خاصی انجام شود مخصوصا مواد غذایی هایی که در جای خشک و گرم نگهداری میشوند مثل کارتن بسته بندی قند، کارتن بسته بندی کشمش ، کارتن بسته بندی کیک و کلوچه و کارتن بسته بندی حبوبات بایستی بسیار منظم انجام که هم حمل نقل راحتتری صورت گیرد و هم ماندگاری بالا و اینکه شرکت هم از فروش کارتن ها راضی باشد هم افرادی که دست به خرید کارتن میزنند رضایت داشته باشند.

{چاپ روی کارتن|خرید کارتن بدون چاپ|سفارش کارتن خرما}

از آنجایی که این نوع چاپ دو مرحله ای است و بیشتر برای کارتن های لمینتی انجام می شود، به آن چاپ لمینتی هم می گویند. در این صنعت متناسب با نوع کارتن و یا جعبههایی که تولید میشود و چاپی که روی آن درج میشود، نیاز است تا از دستگاههای متفاوتی استفاده گردد. این فلوت به خاطر وجود فلوت ریز (E) مقاومت فشاری خوبی خواهد داشت و دانستیم چاپ بر روی آن بسیار مطلوب خواهد شد.

{بسته بندی در تهران|خرید کارتن بسته بندی عسل|کارتن بدون چاپ|پایین بودن بسته بندی در تهران Exposur|چگونه {برای تبدیل|نمایش} بسته بندی در تهران به موفقیت|دانستن این {3|4|5|6|7|8|9|10|سه|چهار|پنج|شش|هفت|هشت|نه|ده} راز باعث می‌شود بسته بندی در تهران شما شگفت‌انگیز به نظر برسد.}

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بسته بندی در تهران لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances