AminVision اولین ماژول دوربین سلفی مجهز به سنسور RGBC – Zomit را معرفی کرد


دیروز، OmniVision یک سنسور عکاسی جدید به نام OV32C را معرفی کرد. آخرین محصول این شرکت یک ماژول دوربین 32 مگاپیکسلی با قابلیت RGBC است که به طور خاص برای استفاده با دوربین جلوی گوشی هوشمند طراحی شده است.

ماژول OV32C در فرمت اپتیکال 1.3 / 2.2 اینچی در دسترس خواهد بود که به گفته این شرکت بهترین عملکرد را در دوربین های سلفی نسل بعدی گوشی های هوشمند از نظر نسبت عملکرد به اندازه ارائه می دهد. علاوه بر این، ماژول جدید AmniVision از فناوری RGBC پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد بهترین تصاویر را در شرایط نوری مختلف بگیرید. گره کم مصرف OV32C، از سوی دیگر، ویژگی دوربین سلفی «همیشه فعال» را به گوشی‌های هوشمند می‌آورد. قابلیت‌های حسگر همیشه فعال دوربین از هوش مصنوعی برای ایجاد تجربه کاربری بهتر استفاده می‌کند و می‌تواند در بسیاری از فعالیت‌های عادی مانند تشخیص چهره، اسکن کدهای QR و موارد دیگر سریع‌تر عمل کند.

آرون جایسیلان، مدیر بازاریابی در AmvisionVision، گفت:

کاربران گوشی های هوشمند بالاترین کیفیت را از دوربین گوشی انتظار دارند. با این حال، چالش مداوم طراحی دوربین سلفی روی گوشی، فضای بسیار محدودی است که توسط آخرین ماژول، OV32C، با ارائه عملکرد اندازه پیکسل 1.2 / 8.8 اینچی در یک اپتیکال فشرده 1.3 / 2.2 اینچی پوشش داده شده است. قالب . علاوه بر این، سنسور OV32C اولین ماژول در بازار سنسور دوربین موبایل است که آرایه RGBC را ارائه می دهد که می تواند حساسیت سنسور به نور را تا 50 درصد افزایش دهد و در نهایت منجر به خروجی تصویر بهتر در محیط های کم نور شود.

از طرفی با استفاده از RGBC روی تراشه در الگوریتم هیبریدی بایر، پیچیدگی طراحی را برای سازندگان کاهش می دهیم، زیرا با این روش نیازی به واحد نیست. این یک فرآیند RGBC جداگانه نخواهد بود.

مقالات مرتبط:

AmvisionVision پیشرو در توسعه فناوری تصویربرداری دیجیتال پیشرفته است که در بسیاری از مدل های گوشی های هوشمند استفاده می شود. این شرکت اکنون می خواهد تجارت خود را با ارائه دوربین های سلفی و سنسورهای RGBC توسعه دهد.

اگرچه تمام جزئیات منتشر شده در مقاله بسیار جذاب به نظر می رسد. اما همچنان باید منتظر انتشار آن باشیم تا ببینیم در دنیای واقعی چگونه کار می کند. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که اطلاعات بیشتر در نمایشگاه CES 2022 در تاریخ 5 تا 8 ژانویه 2022 در دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد ویژگی RGBC در دوربین سلفی گوشی های هوشمند چیست؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم