Caviar مدل ویژه ای از آیفون 13 پرو را با دندان های دایناسور واقعی T-Rex معرفی کرد


شرکت روسی Caviar که نسخه‌های لوکس محصولات الکترونیکی را در بازار به فروش می‌رساند، این بار به دنبال مواد اولیه جدیدترین آیفون‌های اپل است. Caviar نسخه ویژه ای از آیفون 13 پرو را به نام Tyrannophone معرفی کرده است که بخشی از دندان های واقعی دایناسور 80 میلیون ساله T Rex در پنل پشتی است.

این گوشی هوشمند در سری Tera موجود است که علاوه بر Tyrannophone در مدل های Monsterphone با پنل پشتی تیتانیومی مقاوم و Teradiamond با 1028 قطعه الماس نیز به فروش می رسد.

مدل Tyrannophone از مواد سبک وزن ساخته شده و با جواهرات طلا حکاکی شده است. کهربای اصلی برای چشم دایناسور استفاده می شد و بقایای دایناسور از تیتانیوم ساخته شده است. البته همانطور که گفتم برای بخش بسیار کوچکی از دندان های واقعی تی رکس مراقبت می کنیم.

IPhone 13 Pro Tyrannophone

Caviar تنها 7 مدل از این گوشی هوشمند را تولید خواهد کرد و با 1 ترابایت حافظه داخلی با قیمت 8610 دلار به فروش می رسد. البته کاربران می توانند به مدل آیفون 13 پرو مکس نیز پیام دهند.

Caviar iPhone 13 Pro
آیفون 13 پرو هیولا

مدل بعدی Monsterphone نام دارد که از پوشش تیتانیوم برای صنعت هوانوردی استفاده می کند. در پنل پشتی این مدل، شاهد اثر پنجه دایناسور هستیم. این مدل در 99 مدل تولید شده و 7760 دلار قیمت دارد.

Caviar iPhone 13 Pro
آیفون 13 پرو ترادیاموند

آخرین مدل ترادیاموند است که از تیتانیوم با 1028 الماس با قطر 1.3 میلی متر برای مدل پرو و ​​1.5 میلی متر برای مدل پرو مکس و 128 یاقوت ساخته شده است. این مدل تنها در 18 نسخه موجود است و با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی 49240 دلار قیمت دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم