GeForce MX550 از Ryzen 9 5900HS سرعت بالا دستی – زمان

[ad_1]

GeForce MX550 دارای طیف گسترده ای از سخت افزار و نرم افزار است. در مورد نرم افزار Tomshardware می توانید از نام Tum_Apisak در پایگاه PassMark Software استفاده کنید.

mx550twitter

با کمک این وب سایت رسمی می توانید در عرض چند دقیقه اطلاعات بیشتری در مورد GeForce MX550 به دست آورید. اما باتوجه به معرفی این محصول از همان معماری Turing نسل قبلی استفاده می‌کند و عجیب است که از همان تراشهی TU117 به کار رفته در MX450 نیز استفاده کرده است که کاراییاش در حد کارت گرافیک لپتاپی GeForce GTX 1050 است.

لطفاً توجه داشته باشید که GeForce MX550 دارای گرافیک PCIe 4.0 و GDDR فعال است. هدف از قطع کننده مدار TU116 چیست؟ با این حال، DLSS به هیچ زبانی در دسترس نیست. در این حالت، تعداد رونوشت ها و RT باید در مرکز شبکه قرار گیرد.

هسته های RT واحدهای منطقی و مخصوص شتابدهی به پردازش های ردیابی پرتو هستند و هسته های تنسور نیز برای تقویت نرخ فریم پس از اجرای رهگیری پرتو در صحنه استفاده می شوند.

پردازنده گرافیکی GeForce MX550 با قابلیت تغییر اندازه BAR و تعویض گرافیکی اپتیموس آنویدیا پشتیبانی می کند که دارای قابلیت Resizable BAR آنویدیا عملکرد و کارایی کامپیوترهای دسکتاپی و لپتاپ ها را بهبود می بخشد و فناوری اپتیموس به طور خودکار گرافیک رای عملکردی از دستگاه برای حفظ میزان باتری تنظیم می کند. .

ارت رافیک میانین G3D Mark نام آن را تنظیم کنید
GeForce GTX 1650 Mobile . .
GeForce MX550 . .
Vega 8 (Ryzen 9 5900HS) . .
Radeon RX 5500M . .
GeForce MX450 . من هستم

اگر به نرم افزار PassMark Software دسترسی دارید، آیا می خواهید GeForce MX550 را به روز کنید؟ بنی اسرائیل و بنی اسرائیل به کلی هلاک خواهند شد. علاوه بر این، GeForce MX450 یک دستگاه پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت است. سرعت GTX50.

GeForce MX550 از Radeon RX 5500M ساخته شده است، بسیار سریع است و با بهترین کیفیت Ryzen 9 5900 inch Zenz کار می کند. این یک مقاله بسیار جالب از فروشگاه Vega است.

پردازنده گرافیکی GeForce MX550 در میان کارت های گرافیکی جایگاه های گیمینگ ندارد و تنها بهعنوان جایگزینی مناسبتر برای پردازنده های داخلی گرافیکی به کار میرود و اینطور به نظر می رسد که گرافیک های داخلی Radeon Vega ایامدی هنوز در بازار لپتاپ ها، برندی پیشرو هستند.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما