SNAP قصد دارد هزینه مراقبت از کودکان بیمار را پرداخت کند


سومین پروژه خیریه از باشگاه مشتریان اسنپ پس از نتایج پروژه برای حمایت از دانش آموزان با درآمد پایین آغاز شد. پروژه خیریه شماره سه SNAP بر ارائه کمک های مالی به کودکان در بیمارستان متمرکز است. این پروژه با همکاری خیریه “حس مهر” آغاز شد و طبق روابط جامعه SNAP ، کاربران SNAP می توانند بدون پرداخت پول و استفاده از امتیازات SnapClub در کار خیریه شرکت کنند.

همکاری کاربران SNAP در این پروژه خیریه رایگان است و تنها با استفاده از امتیازات SNAP Club ، افراد بیشتری در سومین پروژه خیریه باشگاه مشتریان SNAP شرکت خواهند کرد و در نتیجه ، کودکان بیشتری از این تسهیلات پروژه استفاده خواهند کرد.

توانایی مشارکت در امور خیریه با باشگاه های مشتری

سومین پروژه خیریه باشگاه مشتریان SNAP ، با تمرکز بر ارائه کمک های مالی برای مراقبت از کودکان در بیمارستان ها ، در اوایل هفته جاری ، کمتر از یک ماه و نیم پس از مرحله دوم پروژه خیریه SNAP ، با همکاری خیریه آغاز شد. “حس مهر” کاربران SNAP می توانند بدون پرداخت هیچ گونه پولی در این کار خیریه شرکت کنند و از نمرات SnapClub استفاده کنند.

اسنیپ به دلیل مسئولیت اجتماعی خود می تواند از اوایل سال 1400 در پروژه های خیریه در باشگاه های مشتریان شرکت کند. پیش از این ، “آموزش آنلاین برای افراد دارای معلولیت اشتغال ایجاد می کند” و “حمایت از آموزش دانش آموزان سیستان و بلوچستان” در Snapclub SNAP قصد دارد با مشارکت کاربران خود ، هزینه های درمانی برای کودکان با درآمد را تأمین کند ، و سومین پروژه ای تحت عنوان “کمک هزینه مراقبت از بیمارستان برای کودکان در بیمارستان ها” است.

دلیل آن اهمیت تأمین هزینه های درمانی برای کودکان با درآمد پایین است

امروزه برای بسیاری از خانواده ها پرداخت هزینه خدمات درمانی به دلیل مشکلات اقتصادی دشوار می شود. در همین حال ، کودکان ممکن است آسیب پذیرتر از سایر گروه های سنی باشند. خانواده هایی با درآمد کم با کودکان بیمار باید در پرداخت هزینه مراقبت با مشکلات زیادی روبرو شوند که در صورت عدم تکمیل ، می تواند منجر به رها یا ناقص بودن درمان شود. این فرآیند علاوه بر تأثیرگذاری بر کودکان خردسال و خانواده های آنها ، می تواند برای نسل بعدی جامعه خطرناک باشد. اسنپ ​​، با کمک موسسه خیریه Charity of Sense و مشارکت کاربران آن ، در تلاش است بخشی از هزینه های بهداشتی کودکان بستری در بیمارستان را تامین کند.

سازمان مردم نهاد مهر مهر فعالیت خود را از سال 2017 در زمینه ارزیابی بودجه درمان بیماران نیازمند در سراسر کشور آغاز کرد. فرایند کار در این موسسه این است که اطمینان حاصل شود که بیماران نیازمند با کمک بیمارستان شناسایی شده و با عشق معرفی می شوند. پس از بررسی نهایی و تأیید مدارک ، پرونده هایی برای هر بیمار در وب سایت هس مهر جمع آوری می شود. هزینه های درمانی با مشارکت کاربران پرداخت می شود و در پایان برنامه میزان مشارکت و تعداد کودکانی که هزینه مراقبت های بهداشتی آنها اعلام می شود اعلام می شود.

نحوه شرکت در یک پروژه خیریه SNAP

کاربران Snap می توانند بخش “Snap Club” را برای شرکت در سومین پروژه خیریه Snap در این برنامه باز کرده و دسته “Charity” را انتخاب کنند. با انتخاب طرح «کمک هزینه بیمارستان برای کودکان» ، کاربران با اهدای 2000 امتیاز به این موسسه خیریه ملحق می شوند و SNAP برای هر حساب خیریه 4000 تومان پرداخت می کند.

در حال حاضر ، می توانید در دو پروژه “حمایت از آموزش دانش آموزان در سیستان و بلوچستان” و “ارائه مراقبت از کودکان در بیمارستان ها” در باشگاه مشتریان شرکت کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم