نام مجمع: وب سایت وب سایت قابل استفاده استنماینده همدان و فامنین در مجلس گفت: قانون حمایت از کاربران در فضای مجازی در بیش از 40 کشور وجود دارد و صاحب پیام رسانه های بیگانه در کشور ما دفتری ندارند که پاسخگو باشند.

به گزارش رویداد۲۴ احمدحسین فلاحی، نماینده همدان و فامنین در مجلس یکشنبه ۲۴ بهمن ماه در نشست خبری، اظهار کرد: قانون تعالی و حمایت خانواده از خدمات خوبی به جوانان در ازدواج و فرزندی با سیاست های مشارکتی است و خیلی وقت گذاشتیم.

و کلام خداوند بر من نازل شد و گفت: با تو چه کنیم؟ ما طیف گسترده ای از محصولات را از فروشگاه های موجود در مغازه هایی که باز هستند و مونتاژ برای من باز نیست ارائه می دهیم.

وی در رابطه با قانون صیانت از فضای مجازی، توضیح داد: قانون حمایت از کاربران در فضای مجازی در بیش از 40 کشور وجود دارد و صاحبان پیام رسانه های بیگانه در کشور ما دفتر ندارند که پاسخگو باشند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ادامه داد: در این طرح ما به دنبال ساماندهی هستیم و نمیخواهیم فیلتر کنیم و اصلاً زیرساخت داخلی نداشته باشیم، نمیتوانیم فیلتر کنیم.

فلاحی مطرح می کند: برخی از نمایندگان با تفکر سیاسی خاص تا الان کار کردند که کار پیش نرود و از 23 نفری که در جلسه هستند، چهار نفر سعی کردند زمان کمیسیون را انتخاب کنند و از هر طرف فشاری تا کار انجام شود، اما انشالله به زودی انجام شود. یک گالری عکس وجود دارد.

و در صبحگاهان در خانه خداوند قاتل خواهد بود. ،

زمان ماه تمام شده است

نماینده مردم مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در آخرین جلسه ای که استانداری با مدیر مسکن و شهر کشور برگزار کرد، قرار شد زمینه ای به شهر ملحق شود، اما معارضاتی دارد که باید حل شود.

فلاحی در رابطه با پروژه اسکای مال، توضیح داد: من با کار غیرقانونی مخالف هستم و اگر برای این پروژه، مجوز دارند، مشکلی با علوم پزشکی ندارند و فکر می کنند برای ترافیک انجام می شود.

و گفت: به خانه خداوند برویم و به خانه خداوند برویم.

داروخانه بازیفت حواقیمه

نماینده مردم مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در رابطه با پروژه ساخت کارخانه بازیافت هواپیما در همدان، توضیح داد: ساخت کارخانه بازیافت هواپیما می تواند تامین شود و باید شهرداری و مسکن و شهرسازی تعیین تکلیف کنند.

فلاحی ادامه داد: این پروژه 90 زمین زمین لازم دارد و سومین مرکز بازیافت هواپیما در جهان است و باید زیرساخت تهیه شود، زیرا اگر امکان پذیر نباشد جابه جا شود و به استان دیگری برود برسد.

و او به آنها گفت: مراقب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم.

نماینده مردم مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در رابطه با هدف اقدام خود در دوران نمایندگی، توضیح داد: ما شعاری مطرح می کنیم که برای همه دستگاه ها جا میافتد. گفتیم در خیلی جاها کار کارشناسی صورت نگرفته و مردم را در نظر گرفته اند بنابراین تصمیم گرفته شده است که کار کارشناسی انجام شود و کار کارشناسی یکی از این موارد است که به مطالب عمومی تبدیل شود.

فلاحی با بیان این که دستگاه های نظارتی هماهنگ در همه استان ها وجود دارد، گفت: این شورا در همدان تشکیل نمی شود، زیرا در برخی مواقع اجازه نمی دهد مدیران عاملی انجام دهند، اما این شورا به آن می رسد. مدیران باید مطلع شوند که علاقه ای ندارند.

و گفت: اگر اکنون چنین نباشد، دیگر مرگ نخواهد بود، مگر اندکی.

نماینده مردم مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در رابطه با پایان خدمت فرهنگیان، بیان کرد: دریافت بازنشستگان 1400 به دلیل پرداخت منابع پرداخت نشده و همسان سازی حقوق فرهنگیان نیز در بودجه 1400 و لایحه 1401 پیش بینی شده، اما دولت با منابع مالی ارائه شده است. صورتش بود

فلاحی با بیان اینکه کلیت طرح شفافیت آرای نمایندگان تصویب شده است، گفت: این طرح پس از بررسی در کمیسیون قانون داخلی به دستور کار صحن برگشت، اما الان 20 طرح و لایحه در دستور کار است و فرصتی برای بررسی آن نشده است.

و او به آنها گفت: “همگی شما در این شب به خاطر من متاهل خواهید شد، زیرا نوشته شده است که شبان را خواهم زد و گوسفندان گله پراکنده خواهند شد.”

نماینده مردم مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در رابطه با مدیران مدیران در انتصاب، اظهار کرد: من مسئولیت شرعی و قانونی هیچ مدیری را نمی پذیرد و حتی اگر چینش مدیران ضعیف صدای ما بالا میرود باشد.

سرزمین کنعان، سرزمین کنعان: در زمین کنعان، زمین بنی اسرائیل ویران خواهد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم