همکاری متا و مایکروسافت در Metavars: Thames با پلتفرم Workplace یکپارچه شده است.


متا (فیسبوک سابق) در حال حاضر با رقیب سازمانی خود، مایکروسافت، برای ادغام پلتفرم Workplace خود با مایکروسافت تیمز به عنوان بخشی از شراکت آینده Metawares کار می کند.

با همکاری دو غول فناوری، قابلیت های تیمز و Workplace Meta انحصاری خواهد بود. به عنوان مثال، کاربران محل کار می توانند از اوایل سال 2022، جلسات ویدیویی مایکروسافت تیمز را به صورت زنده به گروه ها پخش کنند. از سوی دیگر، کاربران پلت فرم مایکروسافت به محتوای Workplace دسترسی خواهند داشت.

با این حال، به نظر می رسد Workplace یک برگه نصب شده در مایکروسافت تیمز باشد. مدیر برنامه، ایجاد شده توسط Meta Platforms، در بیانیه ای به CNBC گفت که این مشارکت برای مشاغلی طراحی شده است که از تیمز و محل کار در موارد مختلف استفاده کرده اند. او در مصاحبه ای گفت:

می توانم بگویم که ما در مسائلی مانند جامعه، ارتباطات و خدمات به همه کارکنان بهترین هستیم. تیمز ممکن است از نظر بهره وری بهترین باشد، بنابراین این دو سرویس برتر هستند و اکنون برای حل یکی از مشکلات تجربه کارمندان با هم ترکیب شده اند.

علاوه بر این که متا و مایکروسافت از این ادغام منتفع خواهند شد، به نظر می رسد که شرکت تحت رهبری مارک زاکربرگ شاهد پیشرفت بیشتری نیز باشد. تعداد مشترکین Workplace در اوایل سال جاری از 7 میلیون کاربر فراتر رفت که در مقایسه با 250 میلیون کاربر فعال ماهانه گزارش شده توسط مایکروسافت تیمز ناچیز به نظر می رسد.

همچنین لازم به ذکر است که این اولین همکاری Workplace با مایکروسافت نیست، زیرا SharePoint، OneDrive و Office 360 ​​اکنون در سرویس Meta قرار دارند.

همکاری بین این دو شرکت در حالی اعلام شد که غول‌های فناوری آماده رویارویی با یکدیگر در فضای متاورز هستند که اکنون در حال تحول است. هفته گذشته مایکروسافت با افزودن آواتارهای سه بعدی به تیمز و امکان برگزاری جلسات مجازی از طریق دنیای مجازی وارد دنیای متاوارز شد.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances